29 Haziran 2011 Çarşamba

Kova Burcu 30 Haziran 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu 30 Haziran 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Kova burcu nun 30 Haziran 2011 Perşembe tarihli Posta Gazetesi günlük burç yorumu

Hayata daha pozitif ve yaratıcı bakabileceğiniz konular var. Kendinizi yaptığınız çalışmalarla öne çıkarabilirsiniz. Ancak hala gevşemeye ihtiyacınız var. Sevdiklerinize kısa bir tatil size keyif verecektir. İçinizden geldiği gibi davranmak ve yeni hobilerle ilgilenmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Sevgi ilişkilerinde daha esnek olduğunuzda akıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova burcu nun 30 Haziran 2011 Perşembe tarihli Vatan Gazetesi günlük burç yorumu

Bilgi edinme ve araştırma arzusu o kadar yoğunlaştı ki, çevrenizde lehinize veya aleyhinize gelişen olayları dahi görmüyorsunuz. Hislerinize karşılık verecek insanı bulmak için biraz daha sabırlı olmalısınız.
Kova burcu nun 30 Haziran 2011 Perşembe tarihli Turk.net günlük burç yorumu

Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi ile sizi fazlaca etkileyecek. Onun bundan sonraki yaşamınızda yer almasını isteyeceksiniz Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Bunun bir problemi çözmeye yönelik bir ziyaret olduğunu ilk başta anlayamayacaksınız. Güzel bir hafta sonu, ama biraz masraflı gibi.

Aşk Yaşamı : Aşk ilişkinizdeki bazı sorunları kendi aranızda tartışıp çözmek taraftarısınız. Sorunlarınızda kendi dışınızda sırdaşlar edinmeyi ve onlardan etkilenmeyi sakıncalı görüyorsunuz.

İş Yaşamı : Bugünlerde can alıcı bir sorunu halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bir işte şans size çok yardım edecek. Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız kazanımların azını elde edebileceksiniz.

Para Durumu: Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir.

Dikkat: Alacağınız bir duyum, kötü saatler geçirmenize neden olacak. Haberin asılsız olduğunu öğrenecek ve rahat bir nefes alacaksınız.
Kova burcu nun 30 Haziran 2011 Perşembe tarihli Sabah Gazetesi günlük burç yorumu

Bugün, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız. Planladığınız konularda, gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda hayal gücünüzü kullanmalısınız.


Kova Burcu 30 Haziran 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder