30 Haziran 2011 Perşembe

Terazi burcu Temmuz 2011 Aylık burç yorumları

Terazi burcu Temmuz 2011 Aylık burç yorumu

Temmuz’da para ve yatırım olayları çok yoğun yaşanacak. Bazı Teraziler bir miras ile bazısı da borç alıp-vermek ile uğraşacak. Ödemeler veya borçlar ve bazı maddi beklentilerinize dayalı bir haber veya vereceğiniz bir karara olumlu yanıtı veya desteği ay ortasından sonra yapacağınız görüşmeler ile alabileceksiniz. Uzaklardan destek ve görüşme yapacağınız kişilerden pozitif destek ve yönlendirme var.

İçinizde sebepli veya sebepsiz bazı korkular, yalnızlık duygusu yaşasanız da, Temmuz ortası hareketlenecek hayatınız moralinizi yükseltecek. Bu ay sizin bu sene yaşadıklarınızın sonuçlarını somut ve net görmenizi sağlayacak. Nerede hata yaptığınızı ve hangi kararlarınızın doğru olduğunu anlayacaksınız.
Uzaklar önem kazanacak. Güzel haberler de üzen haberler de var gibi. Bu arada bir sorununuza güvendiğiniz ve alanında yetkili olan bir yakınınız çare bulacak demiştim. Kiminizin de işle ilgili bir teklif alması olası görünüyor. Küstüğünüz biriyle de barışmanız olası. Temmuz sonundan itibaren tatil iyi gelir size. Ayrıca gelenler de mutluluk verecek.

Bu ay iki önemli gökyüzü olayı var; 7 Temmuz Oğlakta Ay Tutulması ve 22 Temmuz’da Yengeçte Güneş Tutulması. Bu Terazileri biraz olumsuz etkiler. Ay tutulması Terazinin ilk on gününde doğanları, güneş tutulması son 3-5 gün civarı doğanları etkiler.

Ay tutulması bir yakınla ilgili biraz üzücü, can sıkan haber getirebilir. Seyahat iptaline sebep olabilir. Güneş tutulması ise, yaşanacak gerginlik sizin bir duygusal sorununuzu veya mesleğinizle ilgili bir beklentinizi çözebilir veya çözümünü hızlandırabilir. Ama bu biraz ilginç bir çözüm olabilir yani beklentinizin gerçekleşmeyeceğini anlamanız başka bir çözüme ***ürebilir sizi veya başka bir çözüme giderken umudunuzu kestiğiniz beklentiniz gerçekleşebilir. Garip ve de aslında güzel bir gelişme olacak gibi sizin için…
Aşk ve evlilik için hareketli ve ilginç bir dönem.

Bu sene Terazilerin evlilik imkanı olacak gibi. Hatta bu ay bu gerçekleşir veya olup olmayacağı netleşir. İdeal aşkı yakalama şansınızın olduğu bu dönemi iyi değerlendirin. Öte yandan yanlış seçim yapmış iseniz, maddi kökenli bir kullanılma veya cinsellik kökenli bir aldatılma olabilir. Dikkat edin derim. İyi seçim yapın, sizin için iyi olabilecek bu güzel seneyi harcamayın. Yanlışsa gönderin gitsin, emin olun yenisi gelecektir… Ama iyi seçim yapanları bu ay güzel bir düğün veya düğün kararı bekliyor.
Evli olup sorunu olan Teraziler sorunu mahkemeye taşıyabilir.

Bu ay tüm Teraziler için hayli ilginç ve hareketli, hızlı geçeceğe benziyor. Kafanız karışıp ne yapacağınız bilemez halde olabilirsiniz ama çabuk toparlayıp hızlı olmayı başaracaksınız.


Terazi burcu Temmuz 2011 Aylık burç yorumları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder