20 Şubat 2011 Pazar

Merinos Mobilya Oturma Grupları

Merinos grubu 2004 yılı sonunda İzmir Torbalı’daki fabrikalarında mobilya ve ev tekstili üretimine başlamıştır. Merinos Mobilya, toplam 650.000 m2 açık alana sahip tesislerde 126.000 m2 lik kapalı alanda üretim yapmaktadır. Mobilya tesislerinde 800'ün üzerinde kişi istihdam edilmektedir.

Merinos Mobilya, dünyadaki en ileri teknolojiyle donatılmış bir fabrikaya sahiptir. Merinos Mobilya entegre tesislerinde oturma grubu, kanepe, yemek odası, yatak odası, genç odası, yatak, baza ve ev tekstili üretilmektedir.

Merinos grubu mobilya sektörüne girerek ürün gamını her geçen gün artırmakla birlikte uzman mağazalar zinciri vasıtası ile pazarlama entegrasyonuna başlamıştır. Bu günlere gelindiğinde Merinos Mobilya‘nın Türkiye genelinde 18 ana bayi ve yaklaşık 500 civarında showroomu bulunmaktadır. Merinos mobilya entegre tesislerinde üretim bütün hızıyla devam ederken, inşaat ve alt yapı çalışmaları da aynı hızla devam etmektedir.

merinos1 Merinos Oturma Gruplarımerinos2 Merinos Oturma Gruplarımerinos3 Merinos Oturma Gruplarımerinos4 Merinos Oturma Grupları


Merinos Mobilya Oturma Grupları

1 yorum:

  1. Tüm paylaşımlarınız çok bilgilendirici.Mutfak Perdesi olarak blogunuzu takip etmekteyiz.

    YanıtlaSil