13 Temmuz 2011 Çarşamba

Koç Burcu 14 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu 14 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Koç burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Posta Gazetesi günlük burç yorumu

Yurt dışı bağlantılı ilişkiler ve yeni kişiler size değişik fikirler vermekte. Hayatınıza yenilikler getirebilecek gelişmeler sınırları zorlayabileceğinizi anlatıyor. Kendinize güvenerek yeni bir eğitim programı üzerinde çalışmalara başlayabilirsiniz. Uzaklardan alacağınız haberler eşliğinde pek çok planınızı değiştirmek üzere harekete geçebilirsiniz.

Koç burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Vatan Gazetesi günlük burç yorumu

Kendi farklılığınızı artık anlamalısınız. Sıra dışı özelliklerinizi mesleğinizde sergilemek ya da böyle bir işte çalışmak isteyebilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde biraz daha uyumlu olun.
Koç burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Turk.net günlük burç yorumu

Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir. Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir.

Aşk Yaşamı : Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor.

İş Yaşamı : Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir. Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir.

Para Durumu: Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak. Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi.

Dikkat: Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün. Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek.

Koç burcu nun 14 Temmuz 2011 Perşembe tarihli Sabah Gazetesi günlük burç yorumu

Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı bazı sorunları olabilir. Yaklaşımlarınız sessiz ve sakince olacak. Boyun kaslarınız gergin dikkatli olun.


Koç Burcu 14 Temmuz 2011 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder