4 Nisan 2011 Pazartesi

16 Nisan 2011 Ehliyet Sınavı

Ehliyet çeyrek altın oturma grupları r10ramsessseohocasi konusunda bir takım çalışmalar yaparken 16 nisan 2011 cumartesi günü yapılacak olan ehliyet sınavı aklıma geldi ve 16 nisan 2011 ehliyet sınavı‘ na katılacak olan arkadaşlara bu konu vesilesi ile başarı dilemek istiyorum.
16 Nisan 2011 Ehliyet sınavı na katılacak olan arkadaşların aşağıdaki yükümlülükleri yerine getirmesi gerekmekte.

1. Sınavın başladığı andan itibaren, salon görevlilerinin tüm uyarılarına uymak zorundasınız.
2. Sınav başladıktan sonra görevlilerle konuşmanız ve soru sormanız yasaktır.
3. Sınav sırasında kopya çeken, çekmeye teşebbüs eden, kopya veren ya da kopya çekilmesine yardım eden, kurallara ve uyarılara uymayan adayların sınavları geçersiz sayılacaktır. Ayrıca bu kişiler ilk 45 dakika sonunda salondan çıkarılacaktır.
4. Sınavsüresince, sınavgiriş belgesi ile birlikte nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport kimlik belgelerinden birini masanızın üzerinde bulundurunuz.
5. Sınav başladıktan sonra adayların birbirleriyle konuşmaları, kalem, silgi vb. şeyleri istemeleri yasaktır.
6. Sınavsırasında sigara, çay vb. içilmez.
7. Sınavın başladığı belirtilmeden soru kitapçıkları açılamaz ve cevaplandırma yapılamaz.
8. Sınav sonrası sınav giriş belgesini, soru kitapçığını ve cevap kâğıdını mutlaka salon görevlilerine teslim ediniz. Sınav evraklarını teslim etmeyen, soru kitapçıklarının sayfalarından bir kısmını eksik teslim edenlerin sınavları geçersiz sayılacak, ayrıca haklarında yasal işlem yapılacaktır.

Ayrıca 16 nisan 2011 ehliyet sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz web sitemizden duyurusu yapılacaktır. 16 nisan 2011 ehliyet sınav sonuçları ndan ilkönce benim haberim olsun diyorsanız konu altına yorum bırakın sizleri haberdar edelim.

16 Nisan 2011 Ehliyet Sınavı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder